Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne MOLO

Centrum Molo usytuowane jest w samym sercu Sulejowskiego Parku Krajobrazowego, w cudownej scenerii lasów, nizinnych krajobrazów, z piękną panoramą Jeziora Sulejowskiego. Urokliwe otoczenie to najlepszy sposób, by oderwać się od szarej codzienności, zaczerpnąć relaksu w zgodzie z naturą, napawając się szumem fal i zapachem sosnowych lasów.
Bliskość dwóch dużych ośrodków miejskich – Łodzi (60km) i Warszawy (120km) czyni obiekt doskonałym miejscem na organizację szkoleń, konferencji czy imprez integracyjnych dla firm. Hotel blisko Łodzi i w okolicach Warszawy to też świetny pomysł na weekendowy wyjazd poza miasto dla par czy rodzin z dziećmi poszukujących chwili wytchnienia i zasłużonego relaksu.
Hotel szczyci się wyśmienitą kuchnią, serwując dania najwyższej jakości ze starannie dobraną kompozycją przypraw i aromatów. Zaskakujące połączenia smakowe cieszą zmysły miłośników jedzenia, a nad podniebieniem Gości nieustająco czuwa znakomity Szef Kuchni – Jacek Fiedorowicz. Doznania smakowe potęguje cudowny widok na jezioro rozpościerający się z nowoczesnego dwupoziomowego tarasu restauracyjnego.

Adres

Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne MOLO

ul. Klonowa 16

97-213 Smardzewice

Strona hotelu