Wicedyrektor Programu GovTech oraz lider Zespołu ds. Komunikacji i Kompetencji Cyfrowych w Oddziale NASK w Białymstoku. Były redaktor naczelny miesięcznika „IT w Administracji” oraz wieloletni redaktor pism komputerowych i autor artykułów. Inicjator i wiceprzewodniczący Sekcji Informatyków Administracji Publicznej Polskiego Towarzystwa Informatycznego.

Więcej

Przedstawicielka krajowa służb publicznych w programie European Language Resource Coordination (ELRC). Funkcję pełni w oparciu o nominację Dyrekcji Generalnej ds. Sieci Komunikacyjnych, Treści i Technologii (DG CONNECT) Komisji Europejskiej oraz Niemieckiego Centrum Badań nad Sztuczną Inteligencją (DFKI).

Więcej

Zastępca Dyrektora Departamentu Rozwoju Usług w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Odpowiada za realizację programu „Wspólna Infrastruktura Informatyczna Państwa” w ramach Programu Zintegrowanej Informatyzacji Państwa.

Więcej

Manager z wieloletnim doświadczeniem, w planowaniu, zarządzaniu złożonymi projektami informatycznymi. Zawodowo od ponad 3 lat związany z Ministerstwem Cyfryzacji, a aktualnie z Kancelarią Prezesa Rady Ministrów, gdzie odpowiada za budowę i rozwój chmury dla administracji publicznej.

Więcej

W firmie Lenovo pracuje od 2015 roku. Od listopada 2020 roku odpowiada za sektor publiczny oraz rynek edukacji w Polsce. Z branżą IT związany jest od 2001 r. Pracował w Prokom Software S.A., Asseco, a później w Hewlett Packard Polska i Fujitsu Technology Solutions, gdzie realizował szereg zaawansowanych projektów informatycznych dla największych firm i instytucji,

Więcej

Country Manager na Polskę w baramundi software AG. Absolwent wydziału Informatyki i Zarządzania na Politechnice Wrocławskiej oraz International MBA na St. Gallen Business School w Szwajcarii. Odpowiedzialny za działania na polskim rynku w obszarze rozwoju biznesu, sprzedaży jak również wsparcia programu partnerskiego w Polsce.

Więcej

Pełnomocnik Prezesa Rady Ministrów ds. GovTech oraz Pełnomocnik Ministra Edukacji i Nauki ds. Transformacji Cyfrowej. Ekspert od zarządzania funduszami i finansami korporacyjnymi.

Więcej

Presales w firmie Dell. Od kilkunastu lat w branży IT. Od zawsze związany z serwerami i macierzami czołowych producentów.

Więcej

Absolwent Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej w Warszawie. Inspektor Ochrony Danych w kilku spółkach, urzędach i szkołach. Ekspert w dziedzinie bezpieczeństwa systemów i sieci informatycznych oraz zagrożeń w cyberprzestrzeni. Bezpieczeństwem IT

Więcej

Wierzący w swój produkt – system eSesja z którego korzysta już ponad 1100 Samorządów. W pracy przede wszystkim dzieli się doświadczeniem i stara się dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb klienta.

Więcej

Absolwent technologii informatycznych Uniwersytetu Śląskiego. Przez ponad 10 lat współpracował z największymi i cenionymi na świecie markami – Konica Minolta, Toshiba.

Więcej

Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu na Wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej, w ramach pracy dyplomowej zajmował się budową wysokowydajnych klastrów obliczeniowych oraz badał ich stabilność i wydajność.

Więcej

Absolwent Politechniki Poznańskiej na Wydziale informatyki i Zarządzania. Od kilkunastu lat związany z firmą TOSHIBA.

Więcej

Inżynier wsparcia sprzedaży oraz wdrożeniowiec z wieloletnim doświadczeniem. Absolwent Politechniki Wrocławskiej na kierunku Elektroniki i Telekomunikacji oraz certyfikowany inżynier wielu rozwiązań bezpieczeństwa.

Więcej

Absolwent Wydziału Informatyki Politechniki w Białymstoku. Od 1998 r. do dnia dzisiejszego ściśle związany z administracją rządową. Od 1999 r. był zastępcą Dyrektora, a od 2005 r. – Dyrektorem Wojewódzkiego Ośrodka Informatyki – Terenowego Banku Danych w Białymstoku.

Więcej

Country Manager Poland, odpowiedzialny za rozwój firmy Stormshield w Polsce. Od blisko 15 lat zajmuje się obszarem IT związanym z bezpieczeństwem  informacji.

Więcej

Product Manager Stormshield w DAGMA,. Jest odpowiedzialny za współpracę z kanałem partnerskim i bezpośrednie wsparcie resellerów przy projektach prowadzonych u klientów.

Więcej

Specjalista budowy i rozwoju oprogramowania, entuzjasta nowych technologii i orędownik korzystania z analizy danych przy projektowaniu nowych rozwiązań technologicznych. Certyfikowany Inżynier Wymagań (IREB).

Więcej

ADT Group – przedstawiciel doświadczonego integratora ADT Group, specjalizujący się w rozwoju infrastruktury IT oraz bezpieczeństwie.

Więcej

Trener i konsultant. Od 14 lat profesjonalnie związany z zarządzaniem systemami informatycznymi – początkowo w administracji rządowej, obecnie swoją wiedzę wykorzystuje jako konsultant i certyfikowany trener technologii firmy Microsoft.

Więcej

Od ponad 5 lat związany z obsługą klienta biznesowego i od 3 lat związany z analizą zabezpieczeń klientów biznesowych. Specjalizuje się w zakresie rozwiązań marki ESET.

Więcej

Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu sprzedażą, zarówno w kanale bezpośrednim, jak i pośrednim. Jak sam mówi interesują go nowe technologie oraz bezpieczeństwa środowisk IT. Stale zagłębia się w tematykę optymalizacji i automatyzacji przepływu dokumentów.

Więcej

Doświadczony inżynier, prelegent i specjalista IT. Zajmuje się tematyką bezpieczeństwa danych od kilkunastu lat, ze specjalizacją w obszarze kopii zapasowych.

Więcej

Informatyk związany z administracją publiczną od 2006 roku, a od 2013 roku również ze służbą zdrowia. Od wielu lat prowadzi bloga technologicznego warsztatownia.it. 

Więcej

Od początku swojej drogi zawodowej związany z informatyką. Ponad 11 lat pracy dla jednego z największych dystrybutorów FMCG w Polsce. Z biznesu przeszedł do sektora publicznego, gdzie również próbuje wcielać w życie swoje pomysły związane z informatyzacją organizacji.

Więcej

Związany z rynkiem digitalizacji, archiwizacji oraz obiegu dokumentów od ponad 18 lat. Skutecznie doradza klientom dobrać optymalne rozwiązania digitalizacyjne zarówno tym z sektora publicznego jak i prywatnego.

Więcej

Inżynier wsparcia sprzedaży baramundi Software AG producenta rozwiązania do zarządzania stacjami końcowymi baramundi Management Suite. Od ponad 14 lat w branży IT.

Więcej