Redaktor naczelny miesięcznika IT w Administracji. Wieloletni dziennikarz i wydawca tytułów z branży ekonomicznej i IT – m.in. zastępca redaktora naczelnego miesięcznika komputerowego CHIP. Od 2011 r. pracuje w sektorze administracji publicznej.

Więcej

Dyrektor Oddziału NASK w Białymstoku. Pełniła funkcję kierownika w Biurze Informatyki i Rozwoju Systemów Teleinformatycznych Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego. Wieloletni pracownik Wojewódzkiego Ośrodka Informatyki.

Więcej

Key Account Manager, zajmuje się rozwojem rynku cyberbezpieczeństwa w Maxto ITS.

Więcej

Menadżer z dużym doświadczeniem i sukcesami w zakresie pracy dla sektora publicznego oraz prywatnego.

Więcej

Pracuje w Politechnice Częstochowskiej na samodzielnym stanowisko ds. cyfryzacji i infrastruktury teleinformatycznej. Absolwent tejże uczelni, informatyk i logistyk.

Więcej

Expert IT, z 20 letnim doświadczeniem w sprzedaży rozwiązań klasy ITSM.

Więcej

Informatyk o specjalności systemy informatyczne. Od 15 lat współpracuje z Norton, AVAST, AVG obecnie GEN.

Więcej

Od 2013 roku związany z firmą Axence, gdzie na różnych stanowiskach doradzał klientom w zakresie obszarów technicznych i biznesowych związanych z oprogramowaniem Axence nVision.

Więcej

Menadżer z prawie 20 letnim doświadczeniem w branży IT zarówno w kategorii hardware, jak i software.

Więcej

Jako Synology Solution Engineer pomaga partnerom i klientom w doborze rozwiązań, a także aktywnie dzieli się wiedzą o produktach Synology, prowadząc szkolenia techniczne i prezentacje.

Więcej

Executive Director Business Development zawodowo związany z branżą IT od ponad 15 lat.

Więcej

Dyrektor Wydziału Informatyki i Telekomunikacji w Urzędzie Miasta Lublin, pełnomocnik Prezydenta Miasta do spraw Informatyzacji. Od 15 lat związany z rynkiem teleinformatycznym. Zaangażowany w rozległe projekty integracyjne dla podmiotów komercyjnych oraz instytucji publicznych.

Więcej

Ekspert w dziedzinie zamówień publicznych, w szczególności złożonych zamówień informatycznych, członek zarządu OSKZP i zastępca redaktor naczelnej miesięcznika „Przetargi Publiczne”.

Więcej

Area Sales Manager Poland & Baltic countries, od ponad 20 lat związany z rynkiem digitalizacji, archiwizacji oraz obiegu dokumentów.

Więcej

Z branżą IT związany od 1997 r. Zawodowo zajmuje się wdrożeniami informatycznymi w zakresie architektury i bezpieczeństwa sieci w sądach, urzędach oraz szkołach.

Więcej

Absolwent Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego. Od 15 lat implementuje zaawansowane rozwiązania głosowe oraz bezprzewodowe, ze szczególnym naciskiem na bezpieczeństwo systemów. Autor artykułów i publikacji w branżowych magazynach informatycznych; współpracownik „IT w Administracji”.

Więcej

Wykładowca-Praktyk Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu
Doradca Zarządu Stowarzyszenie Jakości Systemów Informatycznych
Ekspert ds. Robotyzacji, Prezes Zarządu ForProgress

Więcej

Dyrektor Departamentu Wspólnej Infrastruktury Informatycznej Państwa w Centralnym Ośrodku Informatyki.

Więcej

Trener i konsultant. Od 14 lat profesjonalnie związany z zarządzaniem systemami informatycznymi – początkowo w administracji rządowej, obecnie swoją wiedzę wykorzystuje jako konsultant i certyfikowany trener technologii firmy Microsoft.

Więcej

Kierownik Działu Informatyki SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Głuchołazach. Informatyk związany z administracją publiczną od 2006 roku, a od 2013 roku również ze służbą zdrowia.

Więcej