Redaktor naczelny miesięcznika IT w Administracji. Wieloletni dziennikarz i wydawca tytułów z branży ekonomicznej i IT – m.in. zastępca redaktora naczelnego miesięcznika komputerowego CHIP. Od 2011 r. pracuje w sektorze administracji publicznej.

Więcej

Od 1 czerwca 2021 prowadzi firmę szkoleniowo-edukacyjną MultiAccess Centre. Od 2012 jest czynnie związana z tematyką włączenia cyfrowego i społecznego. W latach 2014/2015 była inicjatorem, propagatorem i kierownikiem kwalifikacyjnych studiów podyplomowych Włączenie cyfrowe i społeczne: strony internetowe, audiodeskrypcja, multimedia.

Więcej

Prezes „ISACA Katowice Chapter” – Stowarzyszenia Audytu, Bezpieczeństwa i Kontroli Systemów Informacyjnych. Audytor systemów teleinformatycznych w jednym z 10 największych banków w Polsce, ekspert ds. bezpieczeństwa oraz metod zintegrowanej analizy ryzyka i zarządzania IT.

Więcej

Zastępca dyrektora Oddziału NASK w Białymstoku, Kierownik oddziału Obsługi i Rozwoju Systemów Teleinformatycznych oraz Szkoleń w Biurze Informatyki i Rozwoju Systemów Teleinformatycznych Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku. Kieruje zespołem odpowiedzialnym za wdrażanie i rozwój jednolitego systemu EZD PUW w administracji publicznej RP oraz nadzoruje prace nad tworzonym systemem EZD RP.

Więcej

Product Manager ESET w Dagma Bezpieczeństwo IT. W branży cyberbezpieczeństwa od 2009 rok. Obecnie odpowiedzialny za rozwój sprzedaży biznesowych rozwiązań ESET na polskim rynku, współpracę z kanałem partnerskim, kluczowymi klientami oraz producentem.

Więcej

Radca prawny, Partner w Kancelarii Prawnej SDZLEGAL SCHINDHELM od 2006 r. Kieruje zespołem prawa procesowego i postępowania arbitrażowego. Doradza spółkom polskim oraz zagranicznym w obszarze postępowań sądowych oraz arbitrażu.

Więcej

Przedstawicielka krajowa służb publicznych w programie European Language Resource Coordination (ELRC). Funkcję pełni w oparciu o nominację Dyrekcji Generalnej ds. Sieci Komunikacyjnych, Treści i Technologii (DG CONNECT) Komisji Europejskiej oraz Niemieckiego Centrum Badań nad Sztuczną Inteligencją (DFKI).

Więcej

Wieloletni manager, doradca technologiczny – swoje doświadczenie zdobywał na rynkach środkowoeuropejskich. Od 2016 roku związany z rynkiem Unified Communications – od tego czasu ewangelizator nowoczesnych technologii.

Więcej

Country Manager na Polskę w baramundi software AG. Absolwent wydziału Informatyki i Zarządzania na Politechnice Wrocławskiej oraz International MBA na St. Gallen Business School w Szwajcarii. Odpowiedzialny za działania na polskim rynku w obszarze rozwoju biznesu, sprzedaży jak również wsparcia programu partnerskiego w Polsce.

Więcej

Dyrektor Wydziału Informatyki i Telekomunikacji w Urzędzie Miasta Lublin, pełnomocnik Prezydenta Miasta do spraw Informatyzacji. Od 15 lat związany z rynkiem teleinformatycznym. Zaangażowany w rozległe projekty integracyjne dla podmiotów komercyjnych oraz instytucji publicznych.

Więcej

Po ponad 15 latach pracy w branży posiada szerokie doświadczenie, zarówno z rozwiązaniami do druku, jak i visual solutions. Z firmą Sharp związany jest już ponad 3 lata gdzie na stanowisku Business Development Managera, jest odpowiedzialny za bieżące wsparcie i rozwój sprzedaży rozwiązań Sharp, współpracę z partnerami w regionie.

Więcej

Inżynier wsparcia sprzedaży oraz wdrożeniowiec z wieloletnim doświadczeniem. Od 2005 roku związany z tematyką cyberbezpieczeństwa i backupu danych. Na co dzień prowadzi szkolenia i wdrożenia oraz realizuje usługi doradztwa w zakresie cyberbezpieczeństwa.

Więcej

Szefowa Centrum Robotyzacji Procesów MF, od 16 lat związana z branżą IT. Posiadająca doświadczenie w budowie Data Center, projektowaniu i budowie systemów informatycznych, a ostatnio w automatyzacji i robotyzacji procesów biznesowych.

Więcej

Product Manager Stormshield w DAGMA. Jest odpowiedzialny za współpracę z kanałem partnerskim i bezpośrednie wsparcie resellerów przy projektach prowadzonych u klientów. Dodatkowo odpowiada za stały rozwój marki na polskim rynku.

Więcej

Country Manager Poland, odpowiedzialny za rozwój firmy Stormshield w Polsce. Od blisko 15 lat zajmuje się obszarem IT związanym z bezpieczeństwem informacji.

Więcej

Technical Support Engineer w DAGMA Bezpieczeństwo IT oraz certyfikowany inżynier rozwiązań ESET. Na co dzień zajmuję się kwestiami związanymi z bezpieczeństwem IT w obszarze AV, EDR/XDR, MDM oraz 2FA/MFA.

Więcej

Inżynier wsparcia sprzedaży oraz wdrożeniowiec z wieloletnim doświadczeniem. Od 2009 roku związany z tematyką backupu, monitorowania infrastruktury sieciowej i pracowników.

Więcej

Zastępca Dyrektora Zarządzania Systemami w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Odpowiada za realizację programu „Wspólna Infrastruktura Informatyczna Państwa” w ramach Programu Zintegrowanej Informatyzacji Państwa.

Więcej

Manager z wieloletnim doświadczeniem, w planowaniu, zarządzaniu złożonymi projektami informatycznymi. Zawodowo od ponad 3 lat związany z Ministerstwem Cyfryzacji, a aktualnie z Centralnym Ośrodkiem Informatyki.

Więcej

Trener i konsultant. Od 14 lat profesjonalnie związany z zarządzaniem systemami informatycznymi – początkowo w administracji rządowej, obecnie swoją wiedzę wykorzystuje jako konsultant i certyfikowany trener technologii firmy Microsoft.

Więcej

Od 2005 r. nieprzerwanie jest pełnomocnikiem Wojewody Podlaskiego ds. informatyzacji, od 2008 r. – pełnomocnikiem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji ds. integracji i standaryzacji rejestrów publicznych. Był pełnomocnikiem MSWiA ds. standaryzacji i integracji systemów teleinformatycznych administracji publicznej.

Więcej

Kierownik Działu Informatyki SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Głuchołazach. Informatyk związany z administracją publiczną od 2006 roku, a od 2013 roku również ze służbą zdrowia.

Więcej

Od 2018 inicjuje i koordynuje działania w obszarze bezzałogowych statków powietrznych w Urzędzie Metropolitalnym oraz w ramach Centralnoeuropejskiego Demonstratora Dronów. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe w realizacji projektów w branży telekomunikacyjnej, finansowej, informatycznej a obecnie administracji publicznej.

Więcej

W HP od przeszło 8 lat. W pierwszym okresie pracy jako Presales wspierał partnerów oraz klientów w wyborze właściwych rozwiązań związanych z printem, następnie odpowiadał za współpracę z największymi instytucjami Sektora Publicznego w zakresie prezentacji i sprzedaży rozwiązań HP w zakresie printu.

Więcej